Projektory NEC - postaw na japońską precyzję

Na rynku sprzętów komputerowych w obecnych casach zaobserwować można pewnego rodzaju rozkwit. Pojawiają się coraz to nowsze technologie, nowe interfejsy graficzne, nowe podzespoły komputerowe, monitory czy inne tego typu rozwiązania. Technika staje się coraz bardziej zaawansowana lecz z powodu rosnącej konkurencji coraz tańsza a co za tym idzie dostępna dla większej rzeszy osób, w tym tych z mniejszym zasobem gotówki.

 
zdjęcie - Projektory NEC - postaw na japońską precyzję

Nowe rozwiązania pojawiaj ą się w wielu dziedzinach, medycynie, bankowości, budownictwie czy firmach. W każdej już znajdziemy wiele techniki i komputeryzacji. Zaczynając od ogólnej obsługi, poprzez składanie zamówień, prowadzenie strony czy magazynowanie informacji. Do wszystkiego używane są komputery. Nie tylko one jednak zyskują coraz większą popularność i coraz bardziej się rozwijają. Wraz z nimi idą urządzenia peryferyjne. Mam namyśli drukarki, skanery czy rzutki obrazu.

Porozmawiajmy o tych ostatnich. Swój żywot rozpoczynają od projektorów filmowych, to one zapoczątkowały erę dużego obrazu, następnie ewoluowały. Z czasem w trakcie rozwoju technologi komputerowej wykształciła się technologia wyświetlania obrazu z komputera. Pojawiły się pierwsze projektory a potem rozpoczął się ich rozwój. Pojawiało się coraz więcej nowych modeli o coraz więcej firm które je produkowało. Były to między innymi Panasonic, Sony czy NEC.

NEC jest firmą pochodzącą z Japonii z siedzibą w Minato. Została założona w 1899 roku i zatrudnia blisko 150 tys pracowników. Zajmuje się produkcją sprzętu komputerowego, telekomunikacyjnego oraz elektronicznego. Produkują również oprogramowania do swoich urządzeń. Charakteryzują się również tym że stawiają na ciągły rozwój i tworzenie coraz to nowych technologi. Podczas swojego szczytu patentowego przez około 5 lat byli w czołówce firm uzyskujących patenty w USA. Było ich blisko 1764 w ciągu roku. Zajmijmy się jednak ich wyrobami a konkretnie wspomnianymi wcześniej projektorami. Firma ta zajmuje się produkcją projektorów zarówno profesjonalnych jak i bardziej mobilnych konstrukcji.

W ofercie mają projektory laserowe, projektory mobilne, projektory edukacyjne i biznesowe, projektory instalacyjne, projektory typu Short-Throw i Ultra-Short-Throw oraz wszelkie tablice interaktywne. Pierwsze omawiane projektory są laserowe. Ich przeznaczenie to praca w biurach, salach konferencyjnych i wszelkiego rodzaju miejscach gdzie stawia się na cichość pracy i wyrazisty obraz. Są one bardzo zaawansowane technicznie, zostały wyposażone w szereg filtrów aby projektor mógł pracować przez ponad 20 tysięcy godzin bez konserwacji. Jednym z nich jest P525WL. Zawiera on niski poziom szumów

Rozszerzona wbudowana funkcja MultiPresenter umożliwia bezprzewodowe współdzielenie prezentacji i ekranu na nawet 16 urządzeniach równocześnie w sali konferencyjnej. Następne są projektory edukacyjne i biznesowe. Są one o wiele tańsze od poprzedniego typu jednak co za tym idzie nie są tak bardzo wytrzymałe. Wykorzystuje się w nich technologię LCD. Wszechstronne opcje podłączeń z przetwarzaniem sygnałów wejściowych 4K przy 30 Hz i opcjonalna obsługa WiFi przekładają się na maksymalną elastyczność i oszczędność czasu potrzebnego na obsługę Zastosowane w nich lamy umożliwiają pracę bez konieczności wymiany lampy przez około 10 tys godzin. Wyposażone są one również w technologię WXGA która daje bardzo dużą jasność a co za tym idzie wyraźny obraz. Dla osób chcących uzyskiwać obraz na o wiele mniejszych powierzchniach idealnym rozwiązaniem będą projektory Short – Throw i Ultra-Short-Throw.

Ich główny zaleta to to że dają obraz mniejszych rozmiarów oraz bardzo dobrej jakości. Jednym z modeli jest M303WS. Jego jasność jest na poziomie 3000, kontrast 10000:1. Rozdzielczość natomiast 1280x800. Jego jakość i cena sprawia że jest bardzo popularny w szkołach i salach nauczania. Zawiera bardzo wiele funkcji ECO co ogranicza zużycie energii i lampy. Jako firma oferujemy nie tylko projektory biurowe i szkolne. Mają w swojej ofercie również projektory kinowe i monitory medyczne. Wszystko bardzo dobrej jakości i wytrzymałe. Ponadto gwarantują profesjonalne wsparcie techniczne i softwarowe. Na ich stronie można znaleźć wiele informacji o interesujących was urządzeniach oraz pobrać potrzebne sterowniki, oprogramowanie czy instrukcję obsługi. Ich niedawny sukces to wprowadzenie na rynek pierwszego projektora z laserem czerwono-niebieskim.

Potwierdza to tylko jakość produktów i poziom firmy ale też ciągły rozwój. Współpracują oni z największymi firmami na świecie, produkują monitory dla restauracji fast food czy lotnisk na całym świecie. To wszystko utwierdza nas tylko w przekonaniu że możne zaufać tej firmie i być pewnym że kupiony sprzęt będzie służył latami bez zarzutu i konieczności napraw. Dzięki temu wiemy że współpracujemy z najlepszymi. Jako serwis projektorów NEC wykonujemy wszelkiego rodzaju naprawy gwarancyjne i konserwacje. Dysponują również bardzo dużą ilością części zamiennych. Naprawa Projektorów NEC to nasza praca ale zarazem pasja. Dlatego warto nam zaufać. Zapraszamy.

 

Digiservice. Profesjonalny serwis i naprawa projektorów NEC. Kompleksowe czyszczenie, naprawa i wymiana modułów, regulacja projektorów.

Serwis projektora NEC realizujemy głównie dla firm.

 

Zdjęcie: Nkns [CC BY-SA 3.0], via Wikimedia Commons

Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą utrzymania technicznego obiektów oraz serwisu multimedialnego oraz oświetleniowego.

Oferujemy naprawę profesjonalnych projektorów NEC dla firm.

Serwis Audio Video Light

Serwis Audio Video Light Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, posiadającymi wieloletnie doświadczanie. Do swojej pracy podchodzimy z pasją i zaangażowaniem... »

Serwis multimedialny

Serwis multimedialny Serwis multimedialny profesjonalnych urządzeń audio-video to największy dział naszej firmy. Zatrudniając najlepszych specjalistów... »

Serwis oświetleniowy

Serwis oświetleniowy Serwis oświetleniowy to najlepsi specjaliści w branży, wyposażeni w sprzęt najwyższej klasy. »

Kolejne artykuły

Projektory Panasonic
Wyobraź sobie, że zakładasz firmę. Może to być na przykład szkoła językowa albo działalność, której misją są jakiegoś rodzaju szkolenia. Edukacja to branża, która charakteryzuje się tym, że wygłasza się lekcje, podaje przykłady i...
Projektory Toshiba
Projektory multimedialne są urządzeniami które stają się coraz bardziej popularne na świecie. Mimo że ich historia nie jest zbyt długa to bardzo ewoluowały. Obraz przez nie wyświetlany jest coraz lepszej jakości a co za tym idzie wybiera...
Projektory i wymiana lamp
Projektor, nazywany także rzutnikiem projekcyjnym lub po prostu rzutnikiem to urządzenie optyczne, które służy do wyświetlania na specjalnym ekranie projekcyjnym (lub innej, odpowiednio przygotowanej płaszczyźnie) nieruchomych bądź...
Projektory Barco, technologia której można zaufać.
Projektory są nieodzownym elementem biznesu. Używamy ich już praktycznie na każdym kroku. Czy to w szkołach, firmach korporacjach. Do wyświetlania prezentacji, bilansów czy strategi biznesowych. Możemy dzięki nim wyświetlić wszystko,...
Cichy bohater świata
Używasz ich na co dzień, zerkasz setki razy w ich kierunku. Dzięki nim masz okno na świat i wiesz co się na nim dzieję. Dzięki nim widzisz tak wiele a tak naprawdę nie wiesz o nich nic. Zastanawialiście się nad tym kiedyś ? Co tak naprawdę kryje...

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.