Christie - wiodący lider w branży multimediów

Firma Christie to wiodący lider w branży multimediów, który od lat buduje swoją pozycję na rynku, z pełnym zaangażowaniem. Oferta produktów tej firmy jest szeroko rozwinięta i bardzo urozmaicona, jest przystosowana do różnych potrzeb i oczekiwań klientów.

zdjęcie - Christie - wiodący lider w branży multimediów

Marka Christie oferuje swoim klientom niezawodny i wyjątkowej jakości sprzęt multimedialny, umożliwiający projekcję w technologii 2D a także w nowoczesnej technologii 3D. Firma Christie jest producentem projektorów, które mają profesjonalne zastosowanie w różnych branżach, korzystają z nich ludzie na całym świecie. Projektory tej firmy mogą mieć zastosowanie na scenie, w sali konferencyjnej, na sali audytoryjnej, a także na otwartej przestrzeni. Jak więc widać są funkcjonalne i praktyczne, spełnią wszelkie oczekiwania.

Typy projektorów firmy Christie

Firma Christie produkuje projektory multimedialne, o różnorakim przeznaczeniu. W ofercie tej firmy można znaleźć tradycyjne projektory, które działają w oparciu o technologię DLP a także nowoczesne projektory działające w oparciu o technologię LCD. To dwa podstawowe typy projektorów, które można znaleźć w ofercie wielu firm. Projektory Christie działające w technologii DLP, działają w oparciu o specjalistyczny mikroprocesor, który wykorzystuje tysiące lusterek do odbijania promieni światła. Ponadto w projektorach tych montuje się także bardzo mocną lampę, nawet 200-300W, która wpływa na jasność generowanego obrazu. Dzięki temu tworzy się zwarty i bardzo precyzyjny obraz.

Projektory, które działają w technologii LCD, są nowszym typem projektorów. Aby mógł powstać obraz w oparciu o ich działanie, muszą zadziałać trzy matryce ciepłokrystaliczne, umieszczone w ich środku. To właśnie te matryce są odpowiedzialne za powstawanie trzech podstawowych kolorów, czyli niebieskiego, czerwonego oraz zielonego, co przekłada się na powstanie żywego, nasyconego barwami obrazu.

Jedną z najnowszych propozycji firmy Christie w kwestii projektorów, jest projektor który wykorzystuje wyjątkowe źródło światła, a mianowicie laserowo diodowe lampki hybrydowe. Takie źródło światła jest całkowicie ekologiczne, bo nie zawiera rtęci, jest więc zdrowe dla środowiska naturalnego. Tego typu projektory mają bardzo długą żywotność, co jest ich niewątpliwą zaletą. Brak zawartości rtęci w projektorze, oznacza, że używanie takiego sprzętu jest całkowicie bezpieczne. W razie strzaskania projektora albo jego wybuchu, żadne szkodliwe dla zdrowia związki, nie będą się unosić w powietrzu, zdrowie właściciela sprzętu nie zostanie więc narażone. To bardzo dobra propozycja, której warto się bliżej przyjrzeć.

Nowoczesne projektory Christie

Oferta projektorów Christie, jest bardzo różnorodna. Można wśród niej znaleźć wiele modeli, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem, zważywszy na ich jakość i funkcjonalność. Do takich najbardziej znanych propozycji, możemy zaliczyć projektor Christie Boxer 4K30, Christie Digital Solaria One+ czy też Christie Mirage WU-L. Główną zaletą tych projektorów, jest wysoka rozdzielczość obrazu, którą uzyskuje się dzięki wysokiej gęstości pikseli. Projektory te mają nieograniczoną możliwość montażu i szczelny system optyczny.

Serwisowanie i naprawa sprzętu

Projektory multimedialne, mają szerokie zastosowanie. Przy zakupie warto jednak zwrócić uwagę na jakość i markę projektora, by zainwestować w sprzęt, który jest niezawodny i który ma długą żywotność. Dzięki temu inwestycja w sprzęt szybko się zwraca. Jednak każdy sprzęt ma się prawo czasem zepsuć, zwykle dzieje się tak z przyczyn zupełnie niezależnych od właściciela sprzętu. Jeśli kupiłeś wcześniej projektor multimedialny Christie i sprawia Ci on jakiekolwiek problemy, wtedy możemy ci zaoferować serwis projektorów Christie. Od lat specjalizujemy się w naprawie i serwisie projektorów tej marki, posiadamy wiedzę, praktykę i niezbędne narzędzia do naprawy projektorów wszelkiego przeznaczenia. Oferuje naprawę projektorów w naszym warsztacie, ale oferujemy też dojazd do klienta i pracę w trudnych warunkach, realizujemy także ekspresowe zamówienia, gdy sprzęt zepsuje się w trakcie trwania imprezy, wykładu itp. Bardzo szybko docieramy na miejsce awarii sprzętu i usuwamy usterkę w miarę możliwości.

Naprawa projektorów Christie w naszym wykonaniu, to także czyszczenie i konserwacja styków kabli a także różnego rodzaju taśm. Sprawdzamy zasilanie, eliminujemy spięcia, poprawiamy jakość obrazu, montujemy i demontujemy sprzęt w określonym miejscu. Bardzo często awarii ulega układ chłodzenia w projektorach działających w oparciu o technologię DLP. Niestety do przegrzania lampy dosyć często dochodzi w projektorach tego typu, dlatego tak ważny jest stały serwis tych urządzeń, przeglądy techniczne, w ten sposób zapobiega się awariom. Nasze usługi są dosyć różnorodne, zajmujemy się serwisem i naprawą projektorów multimedialnych Christie różnego przeznaczenia o różnych parametrach. Poradzimy sobie z każda usterką i problemem, udzielamy też porad tyczących się właściwego użytkowania tego sprzętu.

Digiservice. Profesjonalny serwis i naprawa projektorów Christie. Kompleksowe czyszczenie, naprawa i wymiana modułów, regulacja projektorów.

Serwis projektora Christie realizujemy głównie dla firm.

Foto:

Variant Media

Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą utrzymania technicznego obiektów oraz serwisu multimedialnego oraz oświetleniowego.

Oferujemy naprawę profesjonalnych projektorów Christie dla firm.

Serwis Audio Video Light

Serwis Audio Video Light Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, posiadającymi wieloletnie doświadczanie. Do swojej pracy podchodzimy z pasją i zaangażowaniem... »

Serwis multimedialny

Serwis multimedialny Serwis multimedialny profesjonalnych urządzeń audio-video to największy dział naszej firmy. Zatrudniając najlepszych specjalistów... »

Serwis oświetleniowy

Serwis oświetleniowy Serwis oświetleniowy to najlepsi specjaliści w branży, wyposażeni w sprzęt najwyższej klasy. »

Kolejne artykuły

Technologia wyświetlania w projektorach
Technologie projekcyjne walcząc o jak najlepszą pozycję na rynku, są ciągle doskonalone i poddawane różnego rodzaju unowocześnieniom. Producenci projektorów dokładając więc wszelkich starań, aby ich urządzenia w znacznym stopniu...
Projektor 4k - czym jest i co warto mieć na uwadze przy jego wyborze?
Projektory to urządzenia które coraz częściej pojawiają się w domach, coraz częściej zastępując klasyczne telewizory. Poza domowym zaciszem swoje zastosowanie znajdują również na różnego rodzaju konferencjach czy szkoleniach.
Ekran projekcyjny - jak wybrać, by spełniał nasze oczekiwania?
Obecny rynek oferuje mnogość rozwiązań, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie, przekazywanie danych i organizację pracy. Jedną z takich kwestii jest możliwość wyświetlania prezentacji, tekstów, grafik czy innych materiałów...
Projektory długoogniskowe - gdzie i w jakich sytuacjach znajdą zastosowanie?
Wiele przedsiębiorstw, które dysponują własnymi pomieszczeniami konferencyjnymi, centrami szkoleniowymi lub salami dydaktycznymi, decyduje się na zakup projektorów na użytek firmowy.
Co to są projektory krótkoogniskowe?
Wyposażenie sal szkoleniowych w audiowizualne urządzenia ma bardzo duże znaczenie dla jakości prowadzonych w nich prezentacji. Tylko jaki projektor do prezentacji sprawdzi się najlepiej?

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.