Serwis Audio Video Light

Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, posiadającymi wieloletnie doświadczanie. Do swojej pracy podchodzimy z pasją i zaangażowaniem.

Nowoczesne zaplecze serwisowe, jednostki mobilne oraz oddziały stacjonarne, które wyposażone są w specjalistyczny sprzęt i przyrządy jesteśmy w stanie wykonywać serwisy i naprawy nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie instalacji audio video. Specjalizujemy się w dwóch zakresach:

Serwis multimedialny profesjonalnych urządzeń audio-video to największy dział naszej firmy. Zatrudniając najlepszych specjalistów w zakresie elektroniki AV gwarantujemy fachowość wykonywanych prac.
Serwis oświetleniowy to serwis z wysokiej jakości wyposażeniem, zatrudniający najwyższej klasy w Polsce, znanych w branży specjalistów od napraw i produkcji urządzeń oświetleniowych.

Nasze usługi charakteryzuje

  • indywidualne doradztwo i szybki czas reakcji - dzięki czemu Klient ponosi mniejsze straty z powodu niesprawności urządzeń
  • elastyczne ceny usług – każdy Klient traktowany jest indywidualnie z możliwością negocjowania cen
  • wysoka jakość części zamiennych
  • pełna mobilność naszych zespołów (realizujemy usługi w miejscu instalacji sprzętu, bez konieczności jego demontażu i wysyłki).

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.