Digiservice - profesjonalista na Twoim obiekcie

Nadrzędnym celem Spółki jest kompleksowe utrzymanie techniczne obiektów i pomoc w optymalizacji kosztów bieżącej obsługi obiektów oraz utrzymanie ich wartości rynkowej przy wykorzystaniu wiedzy, profesjonalizmu oraz najnowszych technologii.

Digiservice zapewnia również pełną obsługę, serwis i konserwację systemów multimedialnych oraz niskoprądowych. Spółka optymalizuje koszty stałe obiektów wykorzystując systemy BMS oraz swój własny, nowatorski program. Monitorując i kontrolując stan techniczny systemów i instalacji, Digiservice jest w stanie zapewnić ich prawidłowe funkcjonowanie, a co za tym idzie prawidłowe funkcjonowanie obiektu.

Doświadczenie

ponad 3 000zadowolonych klientów B2B

ponad 1 500 instalacji teletechnicznych

ponad 2 500 akcji serwisowych rocznie

około 100 obiektów przy stałej współpracy

Oferowane usługi

Oferta Spółki jest wypadkową Państwa potrzeb i oczekiwań oraz profesjonalnej, zindywidualizowanej analizy każdego zlecenia. Podstawą naszej oferty są dwa główne, piony na które składają się:

Działając w obszarze B2B, Digiservice wyspecjalizował się jako operator i partner serwisowy dla obiektów sportowych oraz profesjonalny serwis, obsługujący Klientów zarówno w kraju i za granicą.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.