O Firmie

Serwis AVL

Digiservice - profesjonalista na Twoim obiekcie

Nadrzędnym celem Spółki jest kompleksowe utrzymanie techniczne obiektów i pomoc w optymalizacji kosztów bieżącej obsługi obiektów oraz utrzymanie ich wartości rynkowej przy wykorzystaniu wiedzy, profesjonalizmu oraz najnowszych technologii.

Digiservice zapewnia również pełną obsługę, serwis i konserwację systemów multimedialnych oraz niskoprądowych. Spółka optymalizuje koszty stałe obiektów wykorzystując systemy BMS oraz swój własny, nowatorski program. Monitorując i kontrolując stan techniczny systemów i instalacji, Digiservice jest w stanie zapewnić ich prawidłowe funkcjonowanie, a co za tym idzie prawidłowe funkcjonowanie obiektu.

Doświadczenie

Od ponad 15 lat, Digiservice zapewnia multimedialno-oświetleniową obsługę wydarzeń, przeszło 3 000 zadowolonych klientów B2B, ponad 1.500 instalacji teletechnicznych, ponad 2.500 akcji serwisowych rocznie, stała współpraca z około 100 obiektami.

Oferowane usługi

Oferta Spółki jest wypadkową Państwa potrzeb i oczekiwań oraz profesjonalnej, zindywidualizowanej analizy każdego zlecenia. Podstawą naszej oferty są dwa główne, piony na które składają się:

  • Technical Facility Management
  • Serwis AVL

Działając w obszarze B2B, Digiservice wyspecjalizował się jako operator i partner serwisowy dla obiektów sportowych oraz profesjonalny serwis, obsługujący Klientów zarówno w kraju i za granicą.

Oferta: Service & AVL Manangement
Oferta: Profesjonalny serwis urządzeń i instalacji multimedialnych i oświetleniowych

 

email: biuro@digiservice.pl