Aktualności

Serwis parków rozrywki

Digiservice zapewnia serwis sprzętu multimedialno-oświetleniowego na licznych obiektach sportowych, biurowych i magazynowych, uczelniach wyższych oraz parkach rozrywki.

W ramach projektu współpracy z kompleksem trzech największych JuraParków w Polsce spółka realizuje serwis projektorów multimedialnych obejmujący wymianę lamp oraz czyszczenie projektorów w placówce w Bałtowie, Krasiejowie i Solcu Kujawskim.

Bałtowski Kompleks Turystyczny

Jest to obecnie największy obiekt turystyczno-rekreacyjny w Polsce. Jego teren zajmuje prawie 100 ha. W jego skład wchodzi JuraPark z naturalnej wielkości modelami dinozaurów, Prehistoryczne Oceanarium, Muzeum Jurajskie, Zwierzyniec Bałtowski, Szwajcaria Bałtowska - stacja narciarska i wiele innych atrakcji.

JuraPark Krasiejów

Największy w Europie park z oryginalnej wielkości dinozaurami, ulokowany w Krasiejowie koło Opola. Na terenie obiektu znajduje się Park Nauki i Ewolucji Człowieka. Inwestycja zdobyła tytuł najciekawszej atrakcji turystycznej Polski roku 2014 i wiele nagród przyznawanych przez organizacje i instytucje lokalne.

JuraPark Solec

Obiekt rozciągający się na powierzchni ponad 12 ha, zlokalizowany pomiędzy Bydgoszczą a Toruniem. Znajdują się tu takie atrakcje jak JuraPark, Muzeum Ziemi, Park Owadów, Park Rozrywki, Kino Emocji Cinema 5D i in. W parku znajduje się ponad 100 modeli dinozaurów oraz Muzeum Ziemi ze skamieniałościami roślin i zwierząt.

 

 

Wracaj

email: biuro@digiservice.pl