Doświadczenie

Techniczna obsługa obiektów - G2A Arena

Digiservice Sp. z o.o. podpisała piętnastoletni kontrakt na Operatora Technicznego G2A Areny Centrum Wystawienniczo-Kongresowego Województwa Podkarpackiego.

Spółka w ramach umowy odpowiedzialna jest za usługi outsourcingowe polegające na utrzymaniu technicznym oraz infrastrukturalnym obiektu a dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu zapewni odpowiedni potencjał techniczny oraz kapitał ludzki zapewniający niezakłócone i prawidłowe funkcjonowanie obiektu. Digiservice będzie odpowiadał za prawidłowy stan techniczny urządzeń wodociągowych, instalacji grzewczych, instalacji wentylacji i klimatyzacji, instalacji energetycznych i elektrycznych, instalacji automatyki budynków, instalacji infrastrukturalnych ICT, CCTV, BMS, DOS, SAP, LAN oraz instalacji i sprzętu AV. Spółka w ramach kontraktu zobowiązana jest do prowadzenia całej dokumentacji technicznej obiektu wraz z raportami i przeglądami okresowymi. W ramach infrastrukturalnej obsługi obiektu Digiservice zabezpieczać będzie obiekt również w zakresie ochrony, sprzątania, pielęgnacji terenów wewnętrznych, zewnętrznych i zieleni.

G2A Arena to przestrzeń dedykowana spotkaniom świata biznesu, polityki i nauki zarówno z kraju jak i Europy. Obiekt będzie platformą wymiany wiedzy i doświadczenia płynących z różnych sektorów gospodarczych regionu, kraju, Europy oraz świata.

G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowego Województwa Podkarpackiego, jest obiektem wielofunkcyjnym, części wystawiennicza i kongresowa mogą funkcjonować niezależnie względem siebie lub łączyć się w jedną przestrzeń wystawienniczo-kongresową, stanowiącą całość. Dodatkowo bezkolumnowa powierzchnia część wystawienniczej umożliwia adaptację pomieszczeń  według indywidualnych potrzeb z możliwością tworzenia dowolnych konfiguracji sal. Poszczególnym funkcjom odpowiadają formy architektoniczne oparte na rzucie okręgów lub jego wycinków, które przechodzą w dwie bryły elipsoidy części wystawienniczej i odwróconego stożka części kongresowej.

G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowego Województwa Podkarpackiego powstało w doskonałej lokalizacji. Bliskość lotniska Rzeszów - Jasionka, oddalonego od Centrum o zaledwie kilkaset metrów oraz dobra infrastruktura drogowa sprawiają, że obiekt od największych europejskich miast dzieli zaledwie kilka godzin podróży.

Wracaj

email: biuro@digiservice.pl