Doświadczenie

Techniczna Obsługa Obiektów - Azoty Arena

Digiservice Sp. z o.o. podpisał kontrakt na Operatora Technicznego obiektu.

Spółka w ramach umowy odpowiedzialna jest za usługi outsourcingowe polegające na utrzymaniu technicznym oraz infrastrukturalnym obiektu. Digiservice będzie odpowiadał za prawidłowy stan techniczny urządzeń wodociągowych, instalacji grzewczych, instalacji wentylacji i klimatyzacji, instalacji energetycznych i elektrycznych, instalacji automatyki budynków, instalacji infrastrukturalnych ICT, CCTV, BMS, DOS, SAP, LAN oraz instalacji i sprzętu AV.

W ramach infrastrukturalnej obsługi obiektu Digiservice zabezpieczać będzie obiekt również w zakresie ochrony, sprzątania, pielęgnacji terenów wewnętrznych, zewnętrznych i zieleni, obsługi sprzętu lodowiska oraz w zakresie wymiany powierzchni boiska.

Digiservice od kilku lat rozwija swoje kompetencje w zakresie technicznej obsługi obiektów. Firma rozpoczęła współpracę z PGE Arena Gdańsk, którego jest Partnerem Serwisowym. Azoty Arena to kolejny obiekt gdzie spółka zaznaczy swoją obecność odpowiadając zarówno za zabezpieczenie techniczne jak i infrastrukturalne.

Aby zapewnić profesjonalną obsługę, szybką reakcję firma zbudowała swój lokalny zespół odpowiedzialny za wykonywanie założeń podpisanej, z operatorem obiektu umowy.

Głównym przeznaczeniem obiektu jest organizacja zawodów o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim jak i międzynarodowym. Obiekt pozwala na rozgrywanie imprez sportowych najwyższej rangi międzynarodowej w następujących dyscyplinach: koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, piłka nożna halowa, tenis, badminton, sporty walki, szermierka, gimnastyka sportowa, skok o tyczce itd. Hala przystosowana jest również do organizowania widowisk kulturowych. Obiekt posiada strefę biurowo-usługową.

Azoty Arena w liczbach:

  • powierzchnia terenu - 102 350 m2
  • powierzchnia zabudowy - 11 076 m2
  • powierzchnia użytkowa - 25 361 m2
  • kubatura użytkowa - 186 138 m3
  • powierzchnia terenów zielonych - 27 000 m2
Wracaj

email: biuro@digiservice.pl